PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Logo
bn: লোগো

en: Show
bn: দেখাও

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়
