PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: All
bs: Sve

en: English
bs: Engleski
