PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Currency
ca: Moneda

en: Test
ca: Prova

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Logo
ca: Logotip

en: Paid
ca: Pagat

en: Show
ca: Mostra

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Live
ca: En viu

en: Canceled
ca: Cancel·lades

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Opened
ca: Obert

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament
