PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: All
cy: I gyd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg
