PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: User ID
da: Bruger ID

en: All
da: Alle

en: Paid
da: Betalt

en: Show
da: Vis

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Reversed
da: Omvendt

en: Live
da: Eksisterende

en: Canceled
da: Annulleret

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Opened
da: Åbnet

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: United States dollar
da: Amerikanske dollar

en: Pound sterling
da: Britiske pund
