PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Test
el: Δοκιμή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: All
el: Όλες

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Reversed
el: Ανεστραμμένος

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: Euro
el: Ευρώ

en: Cash
el: Μετρητά

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής
