PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: All
fil: Lahat

en: English
fil: Ingles
