PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Test
kk: Тест

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: All
kk: Барлық

en: Logo
kk: Логотип

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан
