PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Show
km: បង្ហាញ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ
