PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Canceled
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾದ
