PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Show
ku: پیشانبدە

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی
