PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: All
ps: ټول

en: Show
ps: ښوول

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی
