PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Test
be: Тэст

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Logo
be: Лагатып

en: Show
be: Паказаць

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская
