PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Logo
bo: ཁ་རྟགས

en: Show
bo: སྟོན

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ
