PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Language
es: Idioma

en: Currency
es: Moneda

en: Test
es: Prueba

en: User ID
es: ID de Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Paid
es: Pagado

en: Show
es: Mostrar

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Transaction approved
es: Transacción aprobada

en: Reversed
es: Invertido

en: Live
es: En producción

en: Canceled
es: Cancelado

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Opened
es: Abierto

en: Rejected
es: Rechazado

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: Invalid card
es: Tarjeta inválida

en: Expired card
es: Tarjeta vencida
