PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: All
gu: બધા

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ
