PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Test
hi: परीक्षण

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: All
hi: सभी

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Show
hi: दिखाये

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Euro
hi: यूरो
