PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Currency
hy: Արժույթ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Logo
hy: Լոգո

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն
