PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Language
id: Bahasa

en: Currency
id: Mata uang

en: Test
id: uji

en: User ID
id: ID Pengguna

en: All
id: Semua

en: Show
id: Tampilkan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Transaction approved
id: Transaksi disetujui

en: Reversed
id: Terbalik

en: Live
id: Langsung

en: Canceled
id: Dibatalkan
