PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Test
is: Prófa

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: All
is: Allt

en: Logo
is: Táknmynd

en: Show
is: Sýna

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Canceled
is: Hætt við

en: Euro
is: Evra
