PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Currency
ja: 通貨

en: Test
ja: テスト

en: User ID
ja: ユーザーID

en: All
ja: すべて

en: Logo
ja: ロゴ

en: Show
ja: 表示

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Reversed
ja: リバースされた

en: Live
ja: ライブ

en: Canceled
ja: キャンセル

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル
