PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Test
ka: ტესტი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Show
ka: ჩვენება

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური
