PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Test
ru: Тест

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: All
ru: Все

en: Logo
ru: Логотип

en: Paid
ru: Оплачен

en: Show
ru: Показать

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Transaction approved
ru: Операция одобрена

en: Reversed
ru: Оборот

en: Live
ru: Действующий

en: Canceled
ru: Отменено

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Euro
ru: Евро

en: Rejected
ru: Отказано

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: United States dollar
ru: Доллар США

en: Colombian peso
ru: Колумбийское Песо

en: Venezuelan bolivar fuerte
ru: Венесуэльский Боливар Фуэрте
