PagosOnline for Ubercart (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: User ID
sr: ID корисника

en: Logo
sr: Лого

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански
