Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Credit card payment declined: @message
et: Krediitkaardimakse tagasi lükatud: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD
