Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Match
it: Riscontro

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Credit card payment declined: @message
it: Pagamento con carta di credito respinto: @message

en: ACCEPTED
it: ACCETTATO

en: REJECTED
it: RIFIUTATO

en: CVV match: @cvv
it: Corrispondenza CVV: @cvv

en: Not Processed
it: Non processato
