Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Not found
lt: Nerasta

en: API Key
lt: API raktas

en: Match
lt: Sutampa

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis
