Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Match
sk: Zhoda

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Credit card payment declined: @message
sk: Platba kreditnou kartou odmietnutá: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
sk: Typ: @type<br />ID: @id

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku
