Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Live transactions in a live account
tr: Gerçek hesapta gerçek işlemler.

en: Credit card payment declined: @message
tr: Kredi kartı ödemesi reddedildi: @message

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: CVV match: @cvv
tr: CVV eşleşmesi: @cvv
