Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Match
uk: Збігається

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Live transactions in a live account
uk: Живі операції в живому обліковому записі

en: Developer test account transactions
uk: Операції в тестовому обліковому записі розроблювача

en: Credit card payment declined: @message
uk: Платіж кредитною карткою відмовлено: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
uk: Тип: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: CVV match: @cvv
uk: Збіг CVV: @cvv

en: No Match
uk: Не збігається

en: Not Processed
uk: Не оброблений

en: Should have been present
uk: Мав бути присутній

en: Issuer unable to process request
uk: Емітент не здатний обробити запит
