Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Match
cs: Odpovídá

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Live transactions in a live account
cs: Skutečné transakce ve skutečném účtu

en: Developer test account transactions
cs: Transakce v testovacím účtu pro vývojáře

en: Credit card payment declined: @message
cs: Platba kreditní kartou zamítnuta: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
cs: Typ: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
cs: PŘIJATO

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: CVV match: @cvv
cs: CVV se shoduje: @cvv

en: No Match
cs: Nesouhlasí

en: Not Processed
cs: Nezpracováno

en: Should have been present
cs: By měla být přítomna

en: Issuer unable to process request
cs: Vydavatel nebyl schopen zpracovat žádost
