Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card payment declined: @message
fi: Luottokorttimaksu hylätty: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
fi: Tyyppi: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty
