Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: API Key
ru: Ключ API

en: Match
ru: Соответствует

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Live transactions in a live account
ru: "Живые" операции в "живой" учётной записи

en: Developer test account transactions
ru: Операции в тестовой учётной записи разработчика

en: Type: @type<br />ID: @id
ru: Тип: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: No Match
ru: Не совпадает

en: Not Processed
ru: Не обработан
