Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Match
lv: Atbilst

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
