Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Match
nn: Samsvar

en: Credit card payment declined: @message
nn: Betaling med kredittkort avvist: @message

en: ACCEPTED
nn: AKSEPTERT

en: REJECTED
nn: AVVIST

en: No Match
nn: Ikkje samsvar

en: Not Processed
nn: Ikkje handsama

en: Should have been present
nn: Burde ha vore til stade

en: Issuer unable to process request
nn: Utgjevar kunne ikkje handsama ønsket.
