Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: API Key
pl: Klucz API

en: Match
pl: Pasuje

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: No Match
pl: Nie pasuje
