Payeezy Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Match
gl: Coincide

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
