Paylike Payment Gateway for Ubercart (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Refund
es: Reembolso

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Payment method title
es: Título del método de pago

en: @auth_id - @date - @amount authorized
es: @auth_id - @date - @amount autorizada

en: Order not found.
es: Pedido no encontrado.

en: Test mode
es: Modo de Prueba
