Paylike Payment Gateway for Ubercart (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Refund
nl: Restitutie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: @auth_id - @date - @amount authorized
nl: @auth_id - @date - @amount geautoriseerd

en: Order not found.
nl: Order niet gevonden.

en: Test mode
nl: Testmodus
