Paylike Payment Gateway for Ubercart (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Refund
pt: Estorno

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: @auth_id - @date - @amount authorized
pt: @auth_id - @date - @amount autorizado

en: Order not found.
pt: Pedido não encontrado.
