Paylike Payment Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Refund
fr: Remboursement

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order not found.
fr: Commande non trouvée.

en: Test mode
fr: Mode test

en: Payment method description
fr: Description du mode de paiement
