Paylike Payment Gateway for Ubercart (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Refund
sv: Återbetalning

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: @auth_id - @date - @amount authorized
sv: @auth_id - @date - @amount godkänt

en: Order not found.
sv: Beställningen hittades inte.

en: Test mode
sv: Testläge
