Ubercart Paylike (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: @auth_id - @date - @amount authorized
hu: @auth_id - @date - @amount azonosítva

en: Order not found.
hu: Nincs ilyen megrendelés.
