Ubercart Paylike (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Refund
uk: Повернення

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: @auth_id - @date - @amount authorized
uk: @auth_id - @date - @amount уповноважено

en: Order not found.
uk: Замовлення не знайдене.

en: Test mode
uk: Тестовий режим
