Ubercart Paylike (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Refund
de: Rückerstattung

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Payment method title
de: Bezeichnung der Bezahlmethode

en: @auth_id - @date - @amount authorized
de: @auth_id - @date - @amount genehmigt

en: Order not found.
de: Die Bestellung konnte nicht gefunden werden.

en: Test mode
de: Testmodus
