Ubercart Paylike (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Refund
pt: Reembolso

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: @auth_id - @date - @amount authorized
pt: @auth_id - @date - @amount autorizado

en: Order not found.
pt: Encomenda não encontrada.

en: Test mode
pt: Modo de teste
