Ubercart Paylike (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Refund
ru: Возврат

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order not found.
ru: Заказ не найден.

en: Test mode
ru: Тестовый режим
