Ubercart Paylike (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Refund
da: Refusion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: @auth_id - @date - @amount authorized
da: @auth_id - @date - @amount godkendt

en: Order not found.
da: Ordre ikke fundet.

en: Test mode
da: Testtilstand
