Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Back
ar: رجوع

en: Error
ar: خطأ

en: Result
ar: نتيجة

en: Successful
ar: ناجح

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: Payment method title
ar: عنوان طريقة الدفع
