Ubercart Payment Eurobank (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Error
cy: Gwall

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Order cancelled
cy: Canslwyd yr archeb

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has been submitted.
cy: Roedd gwall wrth gymryd eich taliad. Cysylltwch â ni i sicrhau bod yr archeb wedi'i dderbyn.
